Preskúmajte naše služby

Špecializujeme sa vo vytváraní nábytku a kuchynských liniek na mieru tak, aby vyhovovali predstavám a priestoru domova nášho zákazníka. Naše služby zahŕňajú všetko od príchodu poradcu ku vám domov, kompletnú konzultáciu všetkých technických a dizajnových požiadaviek podľa klientovej preferencie. Následne začína dizajnovanie konzultovaných predstáv do vizualizácií, tie spolu s cenovou ponukou posliema na e-mailovú adresu. Váš nábytok potom poctivo vyrobíme a naši profesionáli ho bez starostí nainštalujú.

01.

Konzultácia

Prídeme k vám domov a preberieme spolu technické a dizajnové požiadavky

02.

Dizajn a výroba

Dizajnéri navrhnú produkty na mieru a po dokončení objednávky spustíme kvalitnú výrobu

03.

Inštalácia

Nábytok klientovi prídeme domov profesionálne nainštalovať, počas celého procesu teda zostanete bez starostí

Jedinečný dizajn pre každý interiér

Špecializujeme sa vo vytváraní nábytku a kuchynských liniek na mieru tak, aby vyhovovali Vaším predstavám a priestoru u Vás doma. Naše služby zahrňujú dizajnovanie nábytku do všetkých interiérov domácnosti.

Návrh na mieru

Profesionálna výroba nábytku na mieru s dôrazom na originalitu, kreatívne spracovanie a efektívne využitie priestoru. Podľa vaších požiadaviek navrhneme unikátky nábytok. Dohodnite si kontultáciu s odborníkom.

Technická podpora

Zastrešujeme celý proces od príchodu nášho konzultanta k vám domov, návrhu a dizajnu až po výrobu želaného nábytku s finálnou inštaláciou, počas ktorých sme neustále k dispozícii.

Realizácia

Po zapracovaní vašich preferencií a návrhu dizajnérov sa pustíme do precíznej výroby nábytku na mieru. Každý produkt má vysokú kvalitu materiálu a spracovania, ktoré prinášajú dokonalý finálny výsledok.

Dovoz a inštalácia

Celá objednávka bude opatrne doručená až ku klientovi domov, kde naši profesionáli nainštalujú každý kúsok nábytku do definovaného priestoru a vy tak ušetríte starosti a čas.

Montáže nábytkov pre
nábytkárske domy

Venujeme sa aj montáži nábytku vo firemných alebo skladových priestoroch. Pomôžeme s montovaním produktov pre nábytkárske domy a tiež ich finálnemu štylizovaniu.

REFERENCIE OD KLIENTOV

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Rezervujte si s nami termín, alebo získajte odpoveď na vaše otázky

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
  Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

  Kamenná prevádzka

  Interiéry Kalkan
  Mikovíniho 22
  91701 Trnava

  Kontaktné údaje

  +421 915 260 262
  info@kalkan.sk